JÄRELVAADATAV ⟩ Tartu purustas Pärnu ja on ühe jalaga karikafinaalis

Kolmapäeval algasid võrkpalli Eesti karikavõistluste poolfinaalid, kui avamängus tuli Pärnu Võrkpalliklubil tunnistada Tartu Bigbanki 25:17, 25:19, 25:19 paremust. Postimees näitas kohtumist otseülekandes.

Tartu mängu vedas Taavet Leppik, kelle arvele kogunes 14 punkti. Pärnut vedasid Markus Uuskari ja Toms Švans vastavalt 12 ja 11 silmaga. 9. detsembril Tartus toimuvas korduskohtumises on võõrustajatel vaja kahte geimivõitu, et kindlustada finaalikoht.

Enne mängu:

Veerandfinaalides polnud kummalgi raskusi esiliigasse kuuluvate vastaste alistamisega. Pärnu oli kahel korral kindlalt üle Eesti Maaülikool/Kemotar logistikakeskusest ning Tartu alistas AB Premium/Rae valla. Omavahel on sel hooajal Credit24 meistriliiga raames kohtutud korra, kus jäi 3:0 peale Tartu.

Eelmisel aastal lõpetas mõlema meeskonna teekonna karikavõistlustel Tallinna Selver. Pärnu teekond sai toona otsa veerandfinaalis kuldse geimiga, Bigbank jõudis välja finaali ja jäi seal Selverile alla 1:3.