Sadama korvpallurid kaotasid võõrsil senisele liidermeeskonnale

Karl Hütt
Pärnakate resultatiivsem oli Andris Misters (fotol number 22). Pilt on illustratiivne. Foto: Urmas Luik/Pärnu Postimees

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas Eesti–Läti ühisliigas BK Ventspilsi esindusele 72:81.

Pärnakad alustasid hästi ja võitsid avaveerandi 29:17. Teise veerandi lõpuks kasvatas Sadam eduseisu 15punktiseks. 48:33.

Kolmanda veerandaja lõpuks vähenes aga Pärnu eduseis 61:54ni. Matši lõpp kujunes väga tasavägiseks, sest umbes viis minutit enne mängu lõppu seisis tablool 63:63. Mäng lõppes siiski Ventspilsi 81:72 võiduga.

Tänases mängus debüteeris Pärnu Sadama eest ameeriklane Chad Frazier, kes teenis 11 minutit mänguaega, kuid punktiarvet ei avanud. Viimati eelmisel hooajal Hollandi liigas pallinud jänki katseperiood kestab jõuludeni.

Pärnu resultatiivseim oli 20 punkti visanud Andris Misters, vastastele tõi samuti 20 silma Linards Jaunzems.

Sadam asub Eesti–Läti ühisliiga turniiritabelis kaheksandal kohal.

Järgmisena mängib Pärnu korvpallimeeskond tuleval kolmapäeval kell 19 Rakvere Tarvaga.