Sadam kõmmutas hooaja punktirekordi

Tadas Pažera on Sadama eest teinud neli matši ja tõusnud kolmes resultatiivseimaks. Foto: Pärnu Sadam

Pärnu Sadama korvpallimeeskond sõitis lumetormisel kolmapäeval Rakverre ja alistas sealse Tarva 114:84.

Gert Kullamäe saatis Eesti-Läti ühisliiga punase laterna vastu algkoosseisu, mida poldud varem nähtud: Isaiah Hart, Sverre Aav, Kaspar Lootus, Mark-Andreas Jaakson ja Ivo Van Tamm.

See rivistus oli viie minuti järel 10:11 kaotusseisus ja nõnda kamandas Kullamäe platsile liidrid Tadas Pažera, Mihkel Kirvese ja Robert Valge, kelle vedamisel võideti avaveerand 25:22. Teisel saadi mäng jooksma ja pikemale pausile suunduti 58:45 eduseisus. Matši saatus otsustati teise poolaja alguses, mil Sadam spurtis viie minutiga 22:7.

114 punkti tähistas pärnakate hooaja tippmarki, varasem oli Keila vastu skooritud 92.

Pažera viskas Sadama parimana 21 silma, Valge lisas 18.

Pärnul on nüüd kuus võitu ja kuus kaotust, mis annab üheksanda koha. Tarvas on ühe võidu ja 12 kaotusega viimane ehk 16. Pärnu tuleb uuesti platsile kolmapäeval, kui pealinnas madistatakse Tallinna Kaleviga.