Pärnu võitis võrkpallis pronksmedalid

Kaarel Täll
Peatreener Urmas Tali viis Pärnu võrkpalliklubi pronksmedaliteni
Peatreener Urmas Tali viis Pärnu võrkpalliklubi pronksmedaliteni Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Eesti meistrivõistlustel võrkpallis selgus eile kolmanda koha meeskond, kui Pärnu võrkpalliklubi alistas otsustavas kohtumises TTÜ 3:2.

Pärnu tuli pronksiseerias välja kaotusseisust, sest avakohtumises oli TTÜle alla jäädud 1:3. Teise kohtumise võitsid pärnakad 3:2

Mängu esimeses tasavägises geimis oli seisuga 25:22 parem TTÜ. Teine ja kolmas geim kuulusid aga kodusaalis mänginud Pärnule ning  TTÜle loovutati vastavalt 18 ja 20 punkti. Mäng venis siiski viiegeimiliseks, sest neljandas geimis olid paremad jälle külalised 25:19. Otsustavas geimis TTÜ aga väsis ning Pärnu kindlustas pronksmedalid tulemusega 15:7.

Pärnu parimana tõi Aivar Silm 18 punkti. Renee Teppan lisas omalt poolt 15 ning Andrus Raadik 14 punkti. Kaotajate poolt tegi hea mängu Denis Sintov, kes toetas meeskonda 22 punktiga.

Eesti meistri selgitavad omavahel Tartu Pere Leib ja Tallinna Selver. Finaalseeria avakohtumine toimub 19. aprillil.