Pärnu naiskond sai suure võidu

Pärnu jalgpalliklubi naiskond mänguks valmistumas.
Pärnu jalgpalliklubi naiskond mänguks valmistumas. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpallinaiskond sai Meistriliigas järjekordse võidu, kui alistati JK Tallinna Kalev 9:0.

Esimesel poolajal läksid Pärnu JK naised Anastassia Morkovkina 15. minuti väravast juhtima ja see jäi ka esimese 45 minuti jooksul ainsaks väravaks.

Teine poolaeg kujunes väga ühepoolseks ning lõpuvileks oli Kalevi väravavahi seljataha löödud juba üheksa palli.

Neli väravat sai kirja Kaire Palmaru, kaks väravat lisasid Anastassia Morkovkina ja Lea Saapar ning jala said valgeks ka Kairi Himanen, Berle Brant.

Pärnu naiskond jätkab Meistriliigas kaotuseta ja liidrikohal. Flora, Levadia ja Tammeka naised jäävad maha viie punktiga.