Võrkpallurid saavutasid Lätis kindla võidu

Toimetaja: Andris Tammela
Võrkpallurid võitsid taas.
Võrkpallurid võitsid taas. Foto: ARDI TRUIJA/PRNPM/EMF

Võrkpalli Saja liigas nädala eest põhiturniiri võidu kindlustanud Pärnu võrkpalliklubi meeskond alistas täna Lätis Jekabpilsi Luši  3:1.

Pärnu meeskond sõitis Lätti vaid üheksa mängijaga ja peatreener Avo Keel tegi üsna julgeid vahetusi. Näiteks nägi publik sellist kummalist pilti, et libero kohal mängis Jaanus Nõmmsalu.

Kui esimeses kahes geimis sai näha tasavägist mängu: Pärnu võitis esimese 25:18 ja kaotas teise 23:25, siis järgmised kaks vormistas suvepealinna meeskond võimsa ülekaaluga 25:11 ja 25:15.

Pärnu poolel said mänguaega kõik mehed ja resultatiivseimad olid Timo Tammemaa ja Hindrek Pulk 17 punktiga.

Saja liiga põhiturniiri viimane voor toimub pühapäeval ja pärast seda saab Pärnu meeskond teada, kellega kohtutakse juba neljapäeval algavas veerandfinaalseerias.