Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Liisa Nuut: Oma hääle eest vastutame kõik koos ja igaüks eraldi Tänavusi kohalike omavalitsuste valimisi ilmestab valija vastutus veel enam kui varem. Valijatena oleme olukorras, kus poliitreklaam võib meile nähtav olla valimiste päevalgi. Seetõttu on oluline meeles pidada meie vabadust otsustada ning hääletada meile kõige sobivama kandidaadi poolt. Jättes valimata need poliitikud, kelle põhimõtted meie väärtus­maailmaga ei ühti, saame võimaluse tagasisidestada kohaliku tasandi poliitika kujundajaid.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Merle Saar-Johanson: Jätkuvalt meelitatakse eakaid notari juurde küsitavaid tehinguid sõlmima Kui viimase aasta jooksul on ­langenud paljud pahaaimamatud inimesed telefoni- ja veebikelmuste ohvriks, siis jätkuvad ka katsed keelitada heausklikke vanainimesi tegema notariaalseid toiminguid, mille tagajärjel võivad nad kaotada õiguse oma varale või kogunisti ainsa elukoha. Kõige ettevaatlikumad on notarid kinkelepingute ja volikirjade tõesta­misel, sest just nende abil proovitakse teinekord vanuritelt võtta õigus nende varale.
Rohepöörajad: kas sinu valitaval inimesel on visioon, kuidas muuta oma elukoht loodust hoidvamaks? (1) Tulekul on selle sajandi kõige olulisemad kohalike omavalitsuste valimised. Oktoobris valitavatel voli­kogudel lasuvad senisest suuremad ootused kiire – aga mitte kiirustatud – rohepöörde suhtes koostöös teadlaste ja kogukondadega. Eesootaval neljal aastal on ülitähtis, et iga otsus ja investeering viiks meid igas omavalitsuses kliimakindla ja ökokriisita tuleviku suunas.
Taskuhääling ⟩ Tori valla valimisdebatt: Pärnu lähedastes asumites on sisse-välja kirjutamine probleem Pärnu Postimehe valimisdebatil arutlesid Tori volikokku pürgijad, milliseks hinnata eelnevat nelja aastat koduvallas. Mis murekohad vajavad kiiremas korras lahendamist? Kas haldusreformiga peaks edasi minema? Kas kõik Tori valla piirkonnad on võrdselt tähelepanu saanud? Mis kasu võiks Tori vald lõigata Pärnu lennuväljast ja Rail Balticust? Mida saab vald ära teha looduse ja keskkonna heaks?
Tagasi üles
Back