Saja liiga play-off algas Tartus põnevalt

Pärnu sidemängija Martti Keel tuli Tartus kaaslaste vigade tasandamisega hästi toime. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Pärnu võrkpalliklubi meeskonnal algas baltlaste ühisliiga veerandfinaal Tartus, kus põhiturniiri suveräänse võitjana oldi viimasena play-off’i pääsenud kohalike vastu geimidega 0:1 ja 1:2 taga, kuid ometi võideti mäng 3:2 (23:25, 25:21, 21:25, 25:15, 15:11).

Põnevas mängus, millele play-off pani oodatult närvilisuse pitseri, olid vastased enam-vähem võrdsed nii servi vastuvõtul, rünnakus kui blokis, pallinguässasid sai Pärnu kirja tosina Tartu viie vastu.

Võitjatest oli resultatiivseim 26 punkti toonud diagonaalründaja Hindrek Pulk, efektiivsusnäitaja oli aga ülekaalukalt parim 14 punktiga panustanud temporündajal Timo Tammemaal. Selgelt hea partii tegi korduvalt kaaslaste vastuvõtuapse korralikeks tõsteteks kohendanud Martti Keel.