Pärnu meeskond alistas Saja liiga finaalis Jelgava

Toimetaja: Andris Tammela

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Saja liiga finaalis kindlalt 3:0 jagu lõunanaabrite Jelgava Biolarsist.

Esimeses geimis oli punkt punkti mängu ainult geimi alguses. Seejärel tegi Pärnu meeskond väikese vahe sisse ja kasvatas seda vaikselt. Geimi võidu võtsid pärnakad numbritega 25:17.

Teises geimis oli võrdset mängu esimese tehnilise vaheajani. Siis kärises Pärnu meeskonna edumaa viiele-kuuele punktile ja edu suudeti hoida lõpuni. Geimi lõpul olid tablool numbrid 25:20.

Kolmandas geimis haaras juhtohjad Jelgava meeskond, kes sai mõnepunktilise edu. Tagaajaja ossa jäänud pärnakad said esimest korda viigi kätte seisul 17:17. Geimi lõpus tegutses õnnestunumalt Pärnu meeskond, kallutades mitu rasket pallivehetust enda kasuks. Võit saadi lõpuks numbritega 25:20.

Täna juba toimunud pronksimatšis alistas Ozolnieki Poliurs tulises kohtumises Rakvere võrkpalliklubi meeskonna 3:2.

Pärnu Postimees hoiab teid sündmustega kursis.