Vutinaiskonna superseeria sattus tugeva löögi alla

, veebilehe toimetaja

Pärast eelmist vooru endale tänavuse meistritiitli kindlustanud Pärnu jalgpalliklubi naiskond oli üle pika aja lähedal esimesele kaotusele, kui meistriliiga 18. vooru mängus Tallinnas FC Levadia vastu pööras kaalukausi enda kasuks viimaste mänguminutitega.

Kui Pärnu naiskond oli kogu senise koduliiga hooaja jooksul mänginud eelmise 17 mängu jooksul kaotusseisus 15 minutit FC Flora vastu kevadel, siis tänavu pronksi kindlustanud FC Levadia vastu tuli tagaajaja olla pool tundi.

Kodustaadionil asus Levadia juhtima 12. mänguminutil Kadre Päri tabamusest. Anete Paulus ja Ulrika Tülp viisid 25. ja 39. minuti väravast pärnakad 2:1 juhtima, kuid poolajavile eel seadis Vlada Kubassova sisse viiginumbrid ja 68. minutil kõmmutas Anastasia Dodeltseva Levadia taas juhtima.