P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pärnumaa noored kokad võistlesid end teiseks

Veste Roosaar
, toimetaja
Facebook
Comments
Pärnumaa kutsehariduskeskuse noorte kokkade tööprotsess. Foto on illustreeriv.
Pärnumaa kutsehariduskeskuse noorte kokkade tööprotsess. Foto on illustreeriv. Foto: Ants Liigus

Täna lõppenud noorte kokkade kutsevõistluselt "Nooruslik kevad 2009" Olustveres tõid Aigi Veisner ja Lea Suursiim teise koha Pärnumaa kutsehariduskeskusesse.


Koka eriala õpilasi, võistlustel peakokana tegutsenud Veisneri ja abikokana kaasa löönud Suursiimu juhendasid Heli Kruusamägi, Marina Madisson, Taisi Kasela.


Esikoht läks Kehtna majandus- ja tehnoloogiakooli ja kolmas koht Tallinna teeninduskooli.Olustvere teenindus- ja maamajanduskooli iga-aastane noorte kokkade ja teenindajate kutsemeistrivõistlus keskendus tänavu loovusele Eesti köögis. Võistluste eesmärk oli arendada osalejate loovust, populariseerida tänapäeva Eesti toitu ja selgitada välja parimad erialatundjad.Võistluste korraldamist koordineeris SA Innove koostöös Olustvere teenindus- ja maamajanduskooliga, riikliku eksami- ja kvalifikatsioonikeskuse ning toetajatega. Võistlusi rahastas Euroopa Liidu sotsiaalfond.


Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles