Võrkpallurid astusid sammu Final Fouri suunas

Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Arhiivifoto.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Arhiivifoto. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Eesti-Läti ühisliiga veerandfinaali avakohtumises kindla võidu Ozolnieki Poliursi üle.

Ühisliiga põhiturniiri võitnud Pärnu meeskond ei andnud veerandfinaali avakohtumises Ozolniekile suurt sõnaõigust, võttes võidu kolmes geimis (25 : 20, 25 : 14 ja 25 : 21).

Hooaja jooksul säravaid mänge pakkunud Andrus Raadik tõi võitjate parimana 15 punkti. Seejuures oli põhiturniiri resultatiivseima nurgaründaja kasutegur +12 ja rünnakuprotsent 59.

Kardo Kõresaar lisas oma meeskonna kontosse 13 ning Tamar Nassar ja Romet Priimägi võrdselt 10 punkti.

Ozolnieki poolelt tõi Gatis Garklavs 14 punkti.

Pärnu meeskonna vastuvõtt oli harvanähtavalt kõrge 94 protsenti. Rünnakul olid Pärnu edunumbrid 52% – 38% ja blokis 13 : 4.

Teistes veerandfinaalides sai Selver 3 : 0 jagu Daugavpilsi Universitatest, Riia Lase võitis 3 : 1 Jelgava/Biolarsi ja TTÜ 3 : 0 Tartu Bigbanki.

Veerandfinaalide korduskohtumised on pühapäeval. Pärnakatel piisab Final Four'i jõudmiseks ühest geimivõidust.

Ühisliiga Final Four toimub 3. ja 4. märtsil Pärnus.