Päästjad kustutasid kulu ja prügikaste

Raido Keskküla
, veebitoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kulupõleng. Pilt on illustratiivne.
Kulupõleng. Pilt on illustratiivne. Foto: Ants Liigus

Alates eelmise nädala neljapäevast tänaseni on päästjad Pärnumaal kustutanud väiksemaid põlenguid üheksal korral. Talgute päeval, 1. mail ei registreeritud Pärnumaal ühtegi põlengut.


Täna öösel kell 2.46 põles Pärnus Lembitu tänaval prügikast.Eile kell 16.18 kustutasid päästjad Vändra vallas Kadjaste külas väiksemat kulupõlengut.Eile kell 15.30 teatati tulekahjust Saarde vallas Kalita külas, kus põles puukuur ja tuld oli võtnud aida üks ots. Puukuur hävis tules, teatas Lääne-Eesti päästeteenistuse pressiesindaja Viktor Saaremets.Eile kell 14.58 põles Sindis kulu ja metsaalune 100 ruutmeetril.Laupäeval kella 17 paiku põles Häädemeestel kulu paarisajal ruutmeetril.Laupäeval kell 14.56 põles Pärnus Pikal tänaval prügikast.Neljapäeval kell 20.20 põles Pärnus Papiniidu tänava kandis kulu ja roogu kokku 50 ruutmeetril. Kell 18.09 põles Uus-Sauga tänaval kulu 600 ruutmeetril ja väike aiamaja. Kell 16.24 sõitsid päästjad kustutama Mai tänava kandis 100 ruutmeetril põlenud kulu ja pilliroogu.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles