R, 2.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Varraku mälumäng lõppes Vanalinna kooli võiduga

Veste Roosaar
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Sütevaka-Varraku mälumängu võidukas Vanalinna kooli võistkond.
Sütevaka-Varraku mälumängu võidukas Vanalinna kooli võistkond. Foto: Erakogu

Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumi ja Varraku kirjastuse kolmeetapilise mälumängu viimase jõukatsumise ja ühtlasi üldvõidu võttis Vanalinna põhikooli võistkond.

Vanalinna põhikooli eest võistlesid Hanna Mai Raadik, Ketlin Saar, Helo Liis Soodla, Nora Küüts ja Timo Kudjakov. „Sütevaka-Varraku mälumängu kolmanda etapi küsimused puudutasid loodusteaduste valdkonda ja võistlus oli tasavägine,“ kommenteeris Sütevaka direktor Andres Laanemets.

Vanalinna koolist ühe punkti kaugusele jäi Paikuse põhikooli võistkond koosseisus Mall Haas, Mikk Merila, Karl Juhan Saks, Danek Bergmann ja Egert-Marten Möller. Kolmandaks platseerus ühisgümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid  Amanda Poopuu, Liisbeth Suursild, Elizaveta Jasnova, Siim Erik Akermann ja Jürgen Kutsar.

Sütevaka gümnaasium ja kirjastus Varrak kutsusid eelmisel õppeaastal ellu Pärnumaa põhikoolide õpilastele mõeldud mälumängu eesmärgiga avardada noorte silmaringi, populariseerida raamatute lugemist ja pakkuda meeskonnatöö kogemust. Mäng koosnes kolmest etapist, 12. veebruaril oli teemaks film, teater ja muusika, 12. märtsil kirjandus ja ajalugu ning 9. aprillil loodusteadused.

Iga mängu võitja ja kokkuvõttes esikolmikusse tulnud võistkonnad said auhinnaks raamatuid kirjastuselt Varrak. Üldvõitjat, Vanalinna põhikooli võistkonda, ootab peale raamatute ees jahireis Pärnu lahel koos rikkaliku piknikukorviga Steffani pitsarestoranilt.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles