Luitejooksul püstitati taas osalejate rekord

Kuuendat korda toimunud Rannametsa luitejooksul pani end 8,3 kilomeetri pikkusel distantsil proovile 403 spordisõpra, luiteretkele startis 135 kõndijat, koertekrossil osales 40 neljajalgset ja lastejooksul lustis 104 pisipõnni.

Luitejooksu võitis ajaga 27.45 Pärnust pärit Roman Fosti, kes edestas konkurente kahel eelnevalgi aastal. Madalamad pjedestaaliastmed kuulusid tartlastele: teisena jõudis finišisse Argo Jõesoo ja kolmanda koha sai Hasso Paap. Kiireim naine oli Olga Andrejeva Raplamaalt (33.22). Pärnulanna Birgit Pihelgas oli teine.

Kolmandat aastat toimunud koertekrossil teenis 5,4 kilomeetri pikkusel võistlusmaal esimese autasu 20.18ga lõpetanud Ahto Tatter koos Šveitsi valge lambakoera Heraklesega.