Linnameeskond oli karikasarjas hädas neljanda liiga meeskonnaga

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnu Linnameeskond sai Eesti karikavõistluste 1/64-finaalis raskustega jagu neljandas liigas pallivast Nõmme Kalju III meeskonnast.

Üllatuslikult juhtis pärnakate kodustaadionil toimunud mängust suure osa pealinna Nõmme meeskond, saades 20. minutil värava kirja Gert Seegeli tabamusest.

Esiliiga B-tasandil mängiv Pärnu esindusmeeskond jõudis väravani alles 73. minutil, kui palli saatis võrku Ronek Saal.

Rohkem väravaid normaalajal ei nähtud ja nii läks kohtumine lisaajale.

Lisaajal võttis favoriidistaatuses olnud Pärnu meeskond siiski oma, saades Risto Pärnati 107. minuti väravast ja Anton Issakovi 118. minuti tabamusest 3 : 1 võidu.

Väravate löömise ajaks oli Pärnu meeskond jäänud platsil vähemusse, sest 101. minutil pidi punase kaardi tõttu väljakult lahkuma Taavi Kitsel.

Kalju meeskondki lõpetas kümnekesi – 120. minutil nägi kahe hoiatuse eest punast kaarti Karl-Gunnar Arulaid.

Esiliigameeskond Vändra Vaprus kaotas võõrsil 1 : 3 teises liigas osalevale Tartu Santosele.

Neljandas liigas kaasa tegev JK Pärnu-Jaagupi andis esiliiga liidrile Jõhvi Lokomotivile loobumisvõidu.

Pärnu Metropool (teine liiga) kohtub karikasarja 1/64-finaalis Maardu Starbunkeriga (teine liiga) 18. juunil vastaste kodustaadionil.

1/32-finaalide loosimine toimub 14. juunil.