Linnameeskond jõudis karikasarjas 32 parema sekka

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Pärnu linnameeskond sai Eesti jalgpalli karikavõistluste 1/32-finaalis suureskoorilise võidu kolmandas liigas palliva Tallinna FC Balteco üle.

Linnameeskond asus 10. minutil Henri Hansoni väravast juhtima. Sama mees oli resultatiivne ka 45. minutil. 52. ja 54. minutil lõi värava Kristen Saarts, seisuks 4 : 0 Pärnule.

65. minutil lõi Endrik Jäger Balteco värava, millele 75. minutil vastas Anton Issakov, tehes seisuks 5 : 1. Lõpu eel lõid väravad veel Kristen Saarts ja Risto Pärnat ning Pärnu võitis 7 : 1.

Pärnumaa esindustest on karikasarjas veel võistlustules rahvaliiga meeksond JK Nirvaana, kes kohtub järgmisel teisipäeval võõrsil meistriliigasse kuuluva FC Kuressaarega.

Eelmises ringis pudenesid karikasarjast Vändra Vaprus, FC Metropool ja JK Pärnu-Jaagupi.