L, 1.04.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Masu kiuste ostavad eestlased kallimaid reise

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lennuk..
Lennuk.. Foto: Toomas Huik.

Rahvusvahelise reisikorraldaja TEZ Tour andmed näitavad, et majanduslangusest hoolimata rändavad eestlased maailmas palju ja valivad koguni varasemast kallimaid valmisreise. 


TEZ Toursi vahendusel ostetud reiside keskmised hinnad on mullusega võrreldes tõusnud 5700 kroonilt 8250ni. Märkimisväärselt on kasvanud reisijate arvgi, ulatudes augusti lõpu seisuga 18 970 inimeseni.  TEZ Touri tegevjuhi Marina Laikjõe sõnutsi valitakse senisest enam nelja- ja viietärnihotelle.  "Meilegi tuli üllatusena, et Eesti inimene reisi pealt kokku ei hoia ja masu pigem suurendab kui vähendab puhkusereiside turgu," tõdes Laikjõe.  Populaarseim sihtkoht on endiselt Türgi, kuhu reisijate arv on mullusega võrreldes kasvanud kümme protsenti. Suvehooajal on Tez Touriga Türgisse lennanud iga nädal 440 inimest. Talvisel ajal tõotab eestimaalaste eelistatuimaks sihtkohaks kujuneda Egiptus. (PP)

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles