Muusikakool kingib kuulajatele elamusi tasuta

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu muusikakooli kodu - kontserdimaja.
Pärnu muusikakooli kodu - kontserdimaja. Foto: Ants Liigus

Pärnu muusikakool alustab oma juubeliaastal kontserdisarja “Pärnu muusikakool 65” iga kuu teisel teisipäeval kell 18 pakub kool Pärnu raekojas kuulajatele tasuta kontserdi, homme esineb rütmimuusika osakond.


Kontserdisarjas astuvad üles kooli õpilased, õpetajad, vilistlased, ansamblid ja orkestrid.“Muusikat on pop-jazz’ist tänapäevani, peale selle kuuleb romantikute Tšaikovski, Chopini ja Schumanni muusikat, kel sel aastal sünniaastapäevad, ja loomulikult eesti muusikat,” tutvustas Pärnu muusikakooli direktor Karin Veissmann, kelle ütlust mööda pakuvad toredat elamust kindlasti pereansamblidki, kus õpilased emade-isadega koos esinevad.Kontserte ilmestavad publikut harivad vahepalad autoritest, ajastutest ja teostest.Sel teisipäeval, 13. oktoobril esineb kontserdisarjas muusikakooli rütmimuusika osakond. Kuulata saab noori soliste ja muusikakooli ansambleid, kellest mõni juba paar aastat ja mõni alles paar nädalat koos tegutsenud.


Tagasi üles