Noore näitleja sõnutsi kehtivad improvisatsioonigi puhul oma reeglid, kuid laval toimuvat nimetab ta koolitunniks rahva silme all. "Inimesed ei pruugi midagi aru saada, aga vahel mõtlen, miks lahendasin situatsiooni nii, mitte teisiti," räägib Loog. On enda suhtes nõudlik ja vahel rahulolematu, aga etenduse võlu selles peitubki, et duublit ei tule.
Õppejõud Raudsepa kirjeldatud loomupärast huumorisoont võimaldab "Vilde tee" täiel määral rakendada, kuid Loog ütleb, et näitlejate lahterdamine koomikuteks ja traagikuteks on pigem vaatajate tekitatud pseudomure kui reaalne probleem. Seetõttu ei piiritle ta kitsalt rolle, mis talle sobida võiksid või vastukarva oleksid. "Kui mõtlema hakata, ei kujutaks ma end ette mängimas mõnd väga õelat inimest, aga ma pole ka proovinud," avaldab ta. "Olen mõistnud, et laval ja kostümeeritult olen nõus tegema asju, mida ma päriselus Priiduna kunagi ei teeks. Aga seal sellel hetkel olen keegi teine."
Täiesti tavaline inimene
Päriselus peab Loog end avatud ja seltskondlikuks ning läbinisti tavaliseks inimeseks. Naudib inimesi enda ümber, kuid suures seltskonnas peab targemaks võtta kõrvaltvaataja rolli ja lasta peaosa kellelgi teisel mängida.
"See võib kõlada imelikult, aga tihti eelistan sõbraga tänavanurgal suitsu tõmmata ja juttu rääkida sellele, et kodus näiteks raamatut lugeda," tunnistab Loog, et tunneb end seltskonnas mugavamalt kui üksi.
Ometi on vahel tarvis üksi olla ja selleks sobib hästi näiteks kalapüük või autosõit. "No nii pika särje olen saanud," venib vestluskaaslase kätevahe paarikümne sentimeetrini, kui küsida tema suurima saagi kohta. Lisades, et jõe ääres ei käidagi niivõrd tulemuse kui protseduuri pärast.
Loog peab end emotsioonide ajel otsustajaks ja seetõttu kaugele ette ei vaata. Elab hetkes ja ootab, mis järgmisel päeval pakkuda on, välistamata, et tulevikus näeb teda peale näitleja oma mõnes muus rollis. Kuid seda tükki pole veel lavastatud.