/nginx/o/2009/12/01/275374t1h26d7.jpg)
Pärnu jalgpallur Anete Paulus pälvis SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu presidendi abikaasa allfondi noore sportlase preemia, mida antakse välja tänavu esimest aastat.
Pärnu jalgpalliklubi mängija Paulus sai 8000 krooni nii treeninguteks kui sportimiseks vajalike vahendite soetamiseks.
“Evelin Ilves on tervislike eluviiside ja aktiivse eluhoiaku toetajana kindlalt veendunud, et liikumisharrastuse eluviisiks kujundamist peab alustama lapsepõlves, ja tema soov on tõsta liikumisharrastuse väärtust kogu ühiskonnas, eriti laste hulgas,” ütles Kaidi Aher presidendi kantselei avalike suhete osakonnast.
Noore sportlase preemiat rahastab Nordea pank ja see on mõeldud kuni 21aastasele edukalt õppivale noorele. Preemia said veel võistlustantsijad Oliver Kips ja Kristina Morozjuk ning vehkleja Erika Kirpu. Preemia saajad valiti välja 150 taotluse hulgast.