Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kultuuriminister väisas Paikuse põhikooli

1 min lugemist
Kultuuriminister Rein Lang leidis, et suvepealinna tiitli omamisest ei piisa Pärnu kultuurielu elavdamiseks. Vaja on keskenduda elamusmajandusele ning taastusravi arendamisele koostöös linnalähedaste valdadega. FOTO: Anu Tammearu-Mežule

Kalendrisügise esimesel päeval külastas Paikuse põhikooli kultuuriminister Rein Lang, kes vaagis tunniajalisel kohtumisel kooli pedagoogilise perega Eesti kultuurielu saavutusi ja kitsaskohti ning vastas õpetajate küsimustele.

Tellijale

Õpetaja Sirje Suurevälja teatel tundis kultuuriminister heameelt Narvas ja Viljandis pulbitseva kultuurielu arengu üle ja oli uhke eestlaste suure teatrihuvi üle. Ministri sõnutsi pole kunagi maailmas Eesti kultuurist rohkem teatud kui praegu. Samuti lubas kultuuriminister tähelepanu pöörata kultuuritöötajate palkade tõstmise võimalusele.

Õpetajaid huvitasid huvikoolide ja spordi rahastamise põhimõtted ning kultuurkapitalist eraldatavate toetuste valikuprintsiip. Samuti avaldati arvamust, et kultuurielu on muutunud liialt Tallinna ja Tartu keskseks.

03.04.2020 05.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto