Ettevõtlusnädal tipnes parimate pjedestaaliga

AS Wendrele Pärnumaa Karu auhinna andmine üllatas tegevdirektor Vahur Roosaart.

FOTO: Urmas Luik

Ettevõtlusnädal tipnes tavakohaselt parimate ettevõtjate tunnustamisega, Pärnu Rannahotellis selgusid Kuldse Oaasi omanikud, edukas alustaja, turismitegu, vastutustundlik ettevõte ja teisedki laureaadid konkursil, mille kuulutas välja Pärnumaa ettevõtlus- ja arenduskeskus.

Võib-olla on see Pärnu eripära, aga linnavalitsuse egiidi all toimuv konkurss “Kuldne oaas”, millega tunnustatakse ettevõtteid, mis pakuvad nii kodulinlastele kui külalistele head teenindust ja meeldejäävaid maitse- ning kultuurielamusi, pole toonud uusi nimesid tegijate hulka. Samas võib öelda, et pjedestaalile tõstetud pole latti madalamale lasknud, vaid pakkunud veelgi paremat teenust.

Auhinda Kuldne Oaas antakse välja kuues kategoorias ja eelmise aastaga võrreldes pole selle pälvinute rivistuses mingit muutust. Jätkuvalt on parim toitlustuskoht ja kõige lastesõbralikuma teenindusega ettevõte Steffani pitsarestoran, parim tee või kohvi nautimise koht kohvik Supelsaksad. Parima meelelahutus- või vaba aja veetmise kohana pole ööklubi Sugar kohta käest andnud, nagu ka parim spordisündmus Jüri Jaansoni kahe silla jooks ning meeldejäävaim kultuurisündmus „Augustiunetus“.

Tagasi üles