KK Pärnut tabas Rakveres täielik krahh

KK Pärnu meeskond Rakvere Tarva vastu õiget rohtu ei leidnud ja pidid leppima hävitava kaotusega. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond pidi tunnistama Eesti meistrivõistlustel Rakveres sealse Tarva 43punktilist paremust.

Rakvere meeskond haaras ohjad enda kätte juba mängu avaveerandil, võites selle 19:11.

Teisel veerandil suurendas Tarvas edu veelgi ja poolajaks oli nende edu juba 44:21.

Teinegi poolaeg kulges Rakvere meeskonna taktikepi all ja lõpusireeni kõlades oli nende võit 97:54.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 15 punktiga Rannar Raap.

Tarva eest tõi üle kümne punkti kuus meest. Nende resultatiivsemad olid 15 punkti visanud leegionärid Maris Laksa ja Gregory Jenkins.

KK Pärnul on seitsmest mängust kolm võitu, millega ollakse turniiritabelis kuuendal kohal.

KK Pärnu järgmine mäng on teisipäeval Balti liiga raames, kui võõrustatakse Leedu klubi Panevežyse Lietkabelist.