Naiste vutikoondis Hispaaniale vastu ei saanud

, veebitoimetaja
Eesti jalgpallinaiskond (sinises).
Eesti jalgpallinaiskond (sinises). Foto: Eesti jalgpalliliit

Eesti jalgpallinaiskond, kuhu kuulus kaks Pärnu jalgpalliklubi mängijatki, pidi MMi valikmängus Hispaania vastu tunnistama vastaste 6:0 paremust.

Poolajavileks suutsid koduväljakul mänginud hispaanlannad saavutada 3:0 edu, teisel poolajal saadeti eestlaste väravasse veel kolm palli.

Hispaania naiskond pommitas Eesti koondise väravat 21 korral, millest raamide vahele lendas 16 lööki. Eestlaste väravaraamistik sai pihta kahel korral.

Eesti naiskond ühegi pealelöögini ei jõudnud.

Pärnu jalgpalliklubi mängijatest olid koondise nimekirjas poolkaitsja Kaire Palmaru ja ründaja Kristina Bannikova, kes sekkusid mängu teisel poolajal vahetusest.

Eesti naiskond on MMi valiksarjas saanud kahest mängust kaks kaotust. Septembris kaotas koondis kodus 1:5 Itaaliale.

Kolmapäeval kohtub Eesti naiskond MMi valiksarjas Makedoonias sealse koondisega.