Juhtkiri: Äärelinna tõus

Arvamustoimetus
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu Postimees.
Pärnu Postimees. Foto: PP

Vana-Pärnu on, hoolimata sellest, et tegu on linna vanima elupiirkonnaga, mõneski mõttes jäänud aastate vältel vaeslapse ossa. Elanikke on seal palju, hulk teid ja torusidki korda saanud, kuid tänapäevaseid ostmisvajadusi rahuldavatest kauplustest on pikka aega olnud suur puudus.

Mitte ainult Vana-Pärnu elanike, vaid samuti Vana- ning Uus-Sauga kandi rahva ja Lihula poole sõitjate rõõmuks on viimase aasta jooksul Pärnu ja Papsaare kokkupuutekohale rajatud tervelt kaks suurt ja korralikku kauplust.

Juulis avas ivakene Pärnu piirist Audru poole uksed Maksimarket, mis jõudsalt kliente meelitama asus. Juuli lõpus ütles ETK juhatuse esimees Jaanus Vihand Pärnu Postimehele, et kaupluse külastajate arv ületas avanädalal tunduvalt ootusi, oste tehti tuhandeid prognoositust rohkem ja plaaniti hakata lisatööjõudu värbama.

Märksõnad

Tagasi üles