Pärnumaa ettevõtjad arendavad ekspordimüügi oskusi

Anu Villmann
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Et Võistes jäähokikeppe valmistav Frontier Hockey töötab praegu Kanada turule mineku nimel, oodatakse ekspordimüügijuhtide koolitusprogrammist teadmisi eeskätt selle turu eripärade kohta.
Et Võistes jäähokikeppe valmistav Frontier Hockey töötab praegu Kanada turule mineku nimel, oodatakse ekspordimüügijuhtide koolitusprogrammist teadmisi eeskätt selle turu eripärade kohta. Foto: Ants Liigus

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ekspordimüügijuhtide koolitusprogrammi pääsesid Pärnu maakonnast mööblitooja Fennobed ja hokikeppide valmistaja Frontier Hockey.

Nii Frontier Hockey kui Fennobedi tegevus on valdavalt seotud välisturgudega, programmis osalemisest loodetakse kasu ekspordivõimekuse tõstmisel.

Kokku valiti poolteist aastat kestvasse Suurbritannia või Kanada rahvusvahelisse ekspordijuhi kvalifikatsioonitõstmise programmi 25 ettevõtet.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles