Paikusel kerkib sajandi ehitus

Paikusel pandi nurgakivi septembris valmivale spordi- ja tervisekeskusele, mis parandab vallaelanike sportimise, arsti juures käimise ja raamatute laenutamise võimalusi ning võimaldab rohkem õpilasi kohalikku kooli võtta.

FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Paikusel pandi täna nurgakivi septembris valmivale spordi- ja tervisekeskusele, mis parandab vallaelanike sportimise, arsti juures käimise ja raamatute laenutamise võimalusi ning võimaldab rohkem õpilasi kohalikku kooli võtta.

“See on Paikuse valla sajandi tegu. Sellist asja pole Paikuse valda varem ehitatud ja läheb veel pikalt aega, enne kui midagi niisugust tehakse,” ütles vallavolikogu esimees Mait Talvoja.

Talvoja, vallavanem Kuno Erkmann ja paljud teised on kooliga ühendatud mitmeotstarbelist keskust kavandanud juba viis aastat. Lõpuks saadi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt 1,3 miljonit eurot, millele vald eelarve- ja laenuraha juurde pani. 2,9 miljonit maksva keskuse ruumilahenduse üle arutleti pikalt, et uut hoonet vallarahva jaoks kõige otstarbekamalt kasutada.

Tagasi üles