KK Pärnu sai raskustega jagu KK Hitost

Nemanja Miljkovic on toetanud viimastes mängudes Pärnu meeskonna eesliini tõhusalt nii lauavõitluses kui skoorides. Foto: Ants Liigus

Korvpalliklubi Pärnu meeskond pidi Jõhvis Eesti mesitriliiga mängus meistrivõistluste punase laterna KK Hito vastu kõvasti pingutama, et neljapunktiline võit võtta.

Mängu esimesel veerandil haaras juhtohjad kodumeeskond, võites kümneminutilise mänguaja 22:21.

Teisel veerandil olid paremad Pärnu meeskonna mängijad ja suurele vaheajale mindi KK Pärnu 44:36 eduseisul.

Kolmandal veerandil oli napilt parem Hito meeskond – seis enne viimasele lühikesele vaheajale mnekut oli Pärnu meeskonna kasuks 64:57.

Viimasel veerandajal mängis Hito meeskond vahe tasa ja asus juhtimagi, ent otsustavatel hetkedel olid kindlamad Pärnu meeskonna mängijad, kes kallutasid mängu enda kasuks tulemusega 82:78.

Pärnakate suurimad korvikütid olid 16 punktiga Rannar Raap ja Nemanja Miljkovic. 14 punkti viskasid Janis Vahter ja Zivojin Grubovic.

Hito meeskonna resultatiivseim oli 16 punkti visanud Edvard Trumm.

KK Pärnul on 13 mängust kuus võitu, millega ollakse turniiritabelis viiendal kohal.

Pärnakate järgmine mäng on 19. detsembril kodus Tartu ülikooli/Rockiga.

Balti liigas mängitakse teisipäeval koduväljakul Atarau Barsõga ja reedel Kedainiai Nevežisega.