Noorte korvpallikarikas rändab Pärnusse

Korvpall.
Korvpall. Foto: Urmas Luik

Täna Tartus toimunud noorte A-klassi karikavõistluste finaalkohtumises sai Pärnu Finnlogi meeskond nelja punktiga jagu Tartu Salva/Rocki II meeskonnast.

Pärnakad asusid karikafinaali juhtima juba avaveerandi järel, mis võideti 17:15. Teisel veerandil kasvatasid Pärnu mängijad edu veelgi ja pikale vaheajale minnes oli skoor 42:32.

Pärnu noormeeste edu kasvas kolmandalgi mänguveerandil, mis lõppes tulemusega 71:59.

Ehkki tartlased vähendasid viimasel veerandajal vahet jõudsalt, pärnakad võitu enam käest ei andnud ja lõpusireeni kõlades olid seal numbrid 80:76.

Pärnakatest olid suurimad korvikütid 17 punkti visanud Karl-Martin Kask ja Robert Valge. Mihkel Kirves tõi oma meeskonnale 16 punkti. Kirves võttis ka 12 lauapalli, Kask 11.

Tartu meeskonna resultatiivseim oli 24 punktiga Jaagup Russak, kes viibis väljakul kõik 40 minutit.

Täna õhtul astub meeste konkurentsis karikasarjas väljakule KK Pärnu meeskond, kohtudes poolfinaalis BC Kalev/Cramoga.