Saada vihje

Lindi algkool sai jõulukingiks digipilli

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Copy
Uue pilli juures tegid viimasel koolipäeval pilti Lindi lasteaia-algkooli 1.–4. klassi õpilased.
Uue pilli juures tegid viimasel koolipäeval pilti Lindi lasteaia-algkooli 1.–4. klassi õpilased. Foto: Erakogu

Lindi lasteaeda-algkooli ja kogukonda tabas jõuluajal üllatus – kohalik ettevõtja kinkis õppeasutusele hinnalise digiklaveri.

Lindi lasteaia-algkooli direktor Ulla Orgusaar ütles, et vajadus uue klaveri järele on olnud õppeasutuses päevakorras juba viimased kolm aastat.

“Meil pole aulat, kõik suursündmused korraldame võimlas. Tavalise süntesaatori heli on väga vaikne ja kaob nii ära, et lapsed ei kuulegi seda,” kirjeldas direktor. Saal võimaldab korraldada mitmesuguseid üritusi, seal on korralik eesriietega lava.

Märksõnad

Tagasi üles