Aliis Allas võitis hõbemedali

Aliis Allas.

Squash’i Eesti meistrivõistlustel teenis naiste kulla Diana Legušs, kes alistas tasavägises finaalis 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 14:12) mulluse meistri, pärnulanna Aliis Allase. Pronksmedali sai Eesti koondise noorim liige Reele Komi.

Pärnu squashiklubi mängijatest tuli Gerli Viikmaa neljandaks, Meril Allikivi oli seitsmes, Kaire Pärnsalu kümnes ja Kadri Kollamaa 12. Audru neiu Merit Kvatš sai 13. tulemuse ja Kilingi-Nõmme sportlased Sirje Rattur ning Tiiu Karu lõpetasid turniiri vastavalt 14. ja 16. kohal.

Meeste konkurentsis võitis meistrikulla kuuendat korda Paul Piik, kes alistas finaalis 3:0 oma vanema venna Paavo, ja pronksmedali pälvis Meelis Prett. Pärnakatest said Ken-Kristjan Toomjõe 12., Jaak Heinla 21., Indrek Rammo 25., Eino Vaarala 26. ja Indrek Viikmaa 29. koha.