Vaprus kaotas väravaterohke mängu

, 24tundi tegevtoimetaja
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem.
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Pärnu JK Vaprus täna Kiviõlis sealsele Tamme Autole 3:4.

Stanislav Russakov ja Aleksei Borissenko viisid kodumeeskonna juba 18. minutiks kahe väravaga juhtima, kuid Vaprus suutis 32. minutiks Ander Paabuti ja Mihkel Tiidu väravatest viigistada.

Pausile mindi siiski Tamme Auto 3:2 eduseisus, sest 44. minutil oli täpne kiviõlilaste ründaja Tõnis Starkopf.

Teise poolaja 69. minutil jõudis Vaprus uuesti viigini, kui värava lõi Albert Anissimov, ent Starkopfi teine värav kuus minutit hiljem kindlustas kodumeeskonnale võidu.

Vaprus on kogunud tänavuses esiliigas 12 mänguga 14 punkti, mis annab liigatabelis kuuenda koha. Järgmise kohtumise peab Vaprus kolmapäeval kell 18.45 kodusel Kalevi staadionil liiga liidri Tallinna FC Levadia duubelmeeskonnaga.