KK Pärnu sai Kalev/Cramolt sugeda

Korvpall.
Korvpall. Foto: Urmas Luik

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Eesti meistriliigas suure kaotuse valitsevalt Eesti meistrilt Kalev/Cramolt, jäädes vastasele alla 40 punktiga.

Esimese veerandaja järel oli pealinna meeskonna edu 18:15.

Teisel veerandil pani Kalev jõuvahekorrad paika, domineerides kindlalt, ja oli poolajaks ees juba 25 punktiga, seisuks 51:26.

Teisel poolajal kärises vahe juba 30 punktile. Pärnu meeskond küll üritas vahet veidi vähendada, kuid kalevlased olid kindlamad, juhtides enne otsustavat veerandaega 71:37

Viimasel veerandil vormistas Kalev/Cramo võidunumbriteks 91:51.

Pärnu skoori eest hoolitsesid peamiselt Nemanja Miljkovic ja Toomas Raadik, kes tõid vastavalt 18 ja 17 punkti.

Kalevi poolelt tegid skoori kõik 11 mänguks üles antud mängijat, kellest resultatiivseim oli Rain Veideman 16 punktiga.

KK Pärnu on turniiritabelis 11 võiduga viiendal kohal.

Pärnakate järgmine mäng on teisipäeval Valgas sealse Maksi & Mooritsaga.