L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Nedrema heinateotalgud juubeldasid vikati ja rehaga

, suvereporter
Facebook Twitter
Comments
Paljudele talgulistele oli vikatiga niitmine esmakordne kogemus. Senisest enam panustab ELF talguliste harimisele ja loodusväärtuste tundmaõppimisele.
Paljudele talgulistele oli vikatiga niitmine esmakordne kogemus. Senisest enam panustab ELF talguliste harimisele ja loodusväärtuste tundmaõppimisele. Foto: Ants Liigus

Nedrema puisniidul käis nädalavahetusel vilgas tegevus, kui poolsada talgulist Eestist ja kaugemaltki tegid heina ehedal ja sajandeid äraproovitud viisil vikati ning rehaga, tähistades ühtlasi Eestimaa Looduse fondi loodustalgute 15. järjepidevat toimumisaastat.

Eestimaa Looduse fondi (ELF) juubelihõngulised talgud ühendasid traditsioonilisi töövõtted ja looduskaitset, sidudes need lindude-liblikate-taimede suvekooli uute teadmiste ja oskustega.

ELFi talgukorraldaja ja suvekooli mõtte algataja Siim Kuresoo sõnade järgi pole sedalaadi suvekool midagi uut, heinatööl on mõtteid ja võtteid vahetatud juba aastasadu.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles