Esimese Sookolli jooksu võitis Taavi Tammik

Taavi Tammik pärjati esimese Sookolli jooksu võitjaks.
Taavi Tammik pärjati esimese Sookolli jooksu võitjaks. Foto: Urmas Saard

Tootsi valla ja Rohelise Jõemaa koostöös korraldatud esimesel Sookolli jooksul turbarabas selgitati paremus seitsmes arvestuses.

Kuue kilomeetri pikkuse distantsi lõpetas esimesena Taavi Tammik ajaga 24.13. Teise koha sai Veiko Lille ja kolmandaks tuli kiireim seenior Vallo Peedu Lubi. Naistest võitis esimese auhinna Erika Neiman ajaga 32.47, talle järgnesid Ane Mitt ja Kaili Kask.

Juunioride arvestuses olid parimad Helen Mändma ja Kaarup Kask ning parima naisseeniori autasu pälvis Juta Mitt. Koeraga jooksu võitis Margus Kask ning kiiremad kõndijad olid Krista Kerde, Villem Päri ja Anne-Ly Karpenko. Aktiivsemad lastevõistlusest osavõtjad olid Ave Riin Pedak, Roger Andreas Sadilov ja Adrian Alger Miil.