Enn Hallik
, sporditoimetuse juht
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem.
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas mängis Pärnu Vaprus Tallinnas Lasnamäe Ajaxiga ja võitis 2:1. Meistriliigasse tahtvale Ajaxile oli see 12 võidu ja seitsme viigi kõrvale hooaja teine kaotus, pärnakatele kuue viigi ja kaheksa kaotuse kõrvale seitsmes võit.

Mängu avavärava lõi Ranet Lepik esimese poolaja viimasel minutil penaltist, teise poolaja paduvihmas ja äikeses 51. minutil Ajax viigistas, 85. minutil lõi Kaarel Kaarlimäe pärnakate võiduvärava.

Esiliigat juhib 51 punktiga Tallinna FC Levadia II, järgnevad 44 punktiga Tallinna FC Flora II ja 43 punktiga Lasnamäe Ajax.

Pärnu Vaprus on 27 punktiga kuues. Pärnakate edukaim väravakütt on seitsme tabamusega Taavi Laurits, Andrei Šadrin ja Kaarel Kaalimäe on löönud viis väravat.

Pühapäeval, 25. juulil kell 17 mängib Vaprus kodus Kiviõli Tamme Auto meeskonnaga.