Vaprus kaotas Kiviõlile

Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem.
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnu Vaprus mängis pühapäeval koduväljakul Eesti meistrivõistluste esiliigas Kiviõli Tamme Autoga ja kaotas 2:3. Poolajaks jäädi 0:2 taha, sest üks külalistest, Dmitri Kirilov lõi pallid 17. ja 35. minutil Vapruse puuri.

Teisel poolajal õnnestus Vaprusel 63. minuti Tambet Anso ja 72. minuti Andrei Šadrini väravaist viigistada, kuid esimesel üleajaminutil lõi Ian-Erik Valge ikkagi Kiviõli Tamme Auto võiduvärava.

27 punktiga 22 mängust esiliigas kuuendat kohta hoidva Pärnu Vapruse järgmisteks vastasteks on 1. augustil võõral väljakul Tallinna Levadia II ja 8. augustil kodus Tallinna Flora II meeskond. (PP)