R, 2.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sindi lasteaia laiendus kolis koolimajja

Karin Klaus
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Sindi lasteaia Nublude ja Naerukildude lapsed olid abiks oma uute rühmaruumide avamise juures lindilõikamisel ning laulsid-tantsisid külalistele avamispeol.
Sindi lasteaia Nublude ja Naerukildude lapsed olid abiks oma uute rühmaruumide avamise juures lindilõikamisel ning laulsid-tantsisid külalistele avamispeol. Foto: Ants Liigus

Neljapäeval avati Sindi gümnaasiumi C-korpuses Sindi lasteaia laiendus ja renoveeritud hooneosas asub nüüdsest kaks lasteaiarühma.

Enne tänu- ja avamispidu viis lasteaia direktor Viivi Palmissaar külalised uusi ruume vaatama. Valgetes ja avarates ruumides tegutsevad Sindi lasteaia kõige vanemate laste rühmad Nublud ja Naerukillud, need lapsed alustavad juba aasta pärast samas majas oma kooliteed. Mõlemal rühmal on peale mängutoa magamistuba. Eraldi asuvad laste ja töötajate WCd, personali- ja koristusruumid.

Kokkuvõttes sai Sindi lasteaed juurde 40 kohta. Lasteaias käib 230 mudilast ja alanud õppeaastast ollakse 13rühmaline ehk rühmade arvu poolest maakonna suurim lasteaed. Kevadel 120. sünnipäeva tähistanud Sindi lasteaed peab end Eestimaa vanimaks järjepidevalt tegutsevaks lasteaiaks.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles