K, 22.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Mulgi kapsast Brüsseli kapsani

Kalev Vilgats
, reporter
Mulgi kapsast Brüsseli kapsani
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ühisarutelus „Mulgi kapsast Brüsseli kapsani“ osalesid Euroopa Parlamendi liige Kaja Kallas, ajakirjandusest poliitikasse sukeldunud Anvar Samost, riigikogu liige Kadri Simson ja Pärnu linnapea Toomas Kivimägi.
Ühisarutelus „Mulgi kapsast Brüsseli kapsani“ osalesid Euroopa Parlamendi liige Kaja Kallas, ajakirjandusest poliitikasse sukeldunud Anvar Samost, riigikogu liige Kadri Simson ja Pärnu linnapea Toomas Kivimägi. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Endla teatri sammassaalis toimus kuuendat korda Euroopa Parlamendi Eesti esinduse ja Pärnu Postimehe ühine arvamusliidrite pärastlõuna, seekordse tiitel oli ”Mulgi kapsast Brüsseli kapsani“.

Lehe arvamustoimetuse juht Kaupo Meiel oli kutsunud vestlusringi Euroopa Parlamendi liikme Kaja Kallase, Isamaa ja Res Publica Liidust Anvar Samosti, keskerakondlasest riigikogu liikme Kadri Simsoni ja Pärnu linnapea Toomas Kivimägi.

Kui varasemate aastate arvamusliidrite lõuna formaat oli ettekanded, siis seekord korraldati arutelu, kuhu igal hetkel võisid sekkuda kuulajad.

Tagasi üles