Teises liigas sai Kalev võidu, Vaprus II kaotas

, veebitoimetaja

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri viimati peetud mänguvoorus sai Pärnu Kalevi SK kirja võidupunktid, Pärnu JK Vaprus II meeskond pidi leppima aga kaotusega.

Pärnu Kalevi SK võitis 17. voori kohtumises võõrsil 4:1 Türi Ganvixit.

Poolajavileks läksid pärnakad Martin Partsioja ja Toomas Penti väravatest 2:0 juhtima.

Teise poolaja algul vähendas Raido Kangur Ganvixi kaotusseisu minimaalseks, ent Romek Kašulini ja Envar Lauteri tabamused andsid Kalevile kindla võidu.

Pärnu JK Vapruse duubelmeeskond pidi kodus 3:5 alla vanduma Viljandi tuleviku duublile.

Pärast avapoolaega oli seis 3:3 viigis, ent teisel poolajal lõid mulgid kaks vastuseta väravat.
Vapruse mängijatest olid avapoolaja keskel nelja minuti jooksul täpsed Artur Ojala, Indres Põder ja  Ranet Lapik. Selleks ajaks oli Vapruse eduseis 3:1.

Turniiritabelis on Kalev 14 meeskonna seas kuuendal kohal, Vaprus II asub 11. real.

Laupäeval kohuvad Pärnu meeskonnad Pärnus Kalevi staadionil omavahel.