Vaprus sai viimase sekundi võidu

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Raigo Pajula.

Pärnu Vapruse vutiklubi alistas Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri mängus võõrsil 2:1 Jõhvi Orbiidi.

Võit oli pärnakatele magus, sest nappi paremust tähistav Greger Könninge tabamus sündis mängu kolmandal üleminutil.

Enne seda oli Jõhvi meeskond kinni punktis, kui  86. minutil sai jala valgeks Jegor Rudomin.

Pärnakad asusid mängu juhtima esimese poolaja lõpul Anton Issakovi väravast.

Mängu viimase kolmandiku pidi Vaprus olema platsil kümnekesi, sest 64. minutil saatis kohtunik duši alla teise kollase kaardi teeninud Tambet Anso.

Vaprusel on 25 mängust 31 punkti, mis annab turniiritabelis kuuenda koha.

Vapruse järgmine mäng on 5. septembril kodus Tallinna FC Flora II meeskonnaga. See on 24. vooru vahelejäänud kohtumine, mis peetakse nüüd järele.