K, 29.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Noored jäljendavad taas staare

Andris Tammela
, reporter
Noored jäljendavad taas staare
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Mullune Playback.
Mullune Playback. Foto: ARDI TRUIJA/PRNPM/EMF

Laupäeval, 18. aprillil toimub Pärnu kuursaalis järjekordne staarijäljendamise konkurss Pärnumaa Playback, mis annab noortele võimaluse samastuda enda lemmikartistiga ja end laval staarina tunda.

„Ootame konkursile osalema kõiki Pärnu linna ja maakonna õpilasi,“ rääkis Rääma kooli noorsootööjuht Madde Rebane. „Iga esineja peab ette valmistama mõnd lauljat või ansamblit matkiva laulupala, reklaami või katkendi seriaalist ja kandma selle kuursaalis publiku ees ette.“

Rebase teatel võisteldakse neljas vanuseastmes ja žürii selgitab välja iga vanuseastme kolm parimat, lisaks antakse välja mitu eriauhinda. Žürii hindab artistlikkust, sarnasust originaaliga, liikumist ja imagot.

Playback on staarijäljendamise konkurss Pärnu linna ja maakonna koolide õpilastele ning kujutab endast tuntud artistide ja telenägude matkimist.

Pärnumaa Playback toimub tänavu 16. korda. Rääma põhikool korraldab koolinoorte seas populaarset üritust üheksandat korda.

Üritusele saab end registreerida 10. aprillini Pärnumaa Playbacki kodulehel.

Märksõnad
Tagasi üles