Konkursi Noormood peavõit jäi Pärnusse

Andris Tammela
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnaka Tiina Lüüsalu kollektsioon “Wear Me” pälvis noorte moeloojate konkursil peavõidu.
Pärnaka Tiina Lüüsalu kollektsioon “Wear Me” pälvis noorte moeloojate konkursil peavõidu. Foto: Ants Liigus

Reede õhtul toimus Pärnu uue kunsti muuseumis noorte moeloojate konkurss Noormood, mille võitjaks vanemas kategoorias osutus Pärnumaa kutsehariduskeskuses õppiv Tiina Lüüsalu oma kollektsiooniga “Wear Me”.

Žürii, mille moodustasid Birgit Pihlak modelliagentuurist Star System Estonia, kunstiteadlane Marian Kivila ja tootemargi Iris Janvier esindajad Arina Baranovskaja ja Natalja Korovina, valis gümnaasiumi kategooria võitjaks Tartu Jaan Poska gümnaasiumis õppiva Laura Viira kollektsiooni „Kentaur“ ja nooremas kategoorias oli parim Kaisa Oeselg Tallinna lastekeskusest Tähetorn kollektsiooniga “Põhjamaa”.

„Võit on suurepärane, kuigi ma ei oodanud seda üldse,“ säras Tiina Lüüsalu võidu üle siiralt rõõmustades. “Näitasin enda loomingut. Seda kollektsiooni tehes joonistasin väga palju, sest mõtteid oli nii palju.“

Märksõnad

Tagasi üles