Millele reisile minnes tähelepanu pöörata

Annika Poldre
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Nutikas tegu on siduda kohvrile mingi pael või lisada kleeps, mille järgi on lennujaamas kerge oma kohvrit ära tunda. Nimesilt kohvri küljes aga on lausa hädavajalik, eriti ümberistumistega reisil.
Nutikas tegu on siduda kohvrile mingi pael või lisada kleeps, mille järgi on lennujaamas kerge oma kohvrit ära tunda. Nimesilt kohvri küljes aga on lausa hädavajalik, eriti ümberistumistega reisil. Foto: Toomas Huik / Postimees

Reis on alati oodatud sündmus ja keegi ei soovi, et selle rikuks mõni ebameeldiv ootamatus. Enne reisi tasuks tähelepanu pöörata paljudele asjadele, et ennetada ebameeldivusi.

Swedbanki investeerimise ja kindlustuste osakonna juhataja Katre Uibomäe juhib kõigepealt tähelepanu sellele, et mõni riik nõuab riiki saabujalt tema passi kehtivusaega veel kuus kuud pärast riigist lahkumist. Seetõttu tuleb kontrollida enne reisi, kas pass või ID-kaart on kehtiv ja kui kaua.

Uurida tasub infot viisanõuete, sihtriigi tavade ja kultuuriliste eripärade kohta. See teave on välisministeeriumi kodulehel.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles