K, 6.12.2023

Meri ja karjamaa ning kodu nagu Bullerby lastel

Silja Joon
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
“Soovime, et lapsed kasvaks karjamaal, mitte kaubanduskeskuses, et neil oleks oma ronimispuud, koer ja kass ning kodu nagu Bullerby lastel,” ütlevad Merle ja Jaanus.
“Soovime, et lapsed kasvaks karjamaal, mitte kaubanduskeskuses, et neil oleks oma ronimispuud, koer ja kass ning kodu nagu Bullerby lastel,” ütlevad Merle ja Jaanus. Foto: Urmas Luik

Aasta eest teisest Eesti servast perega Pärnu maakonda Lindile kolinud lastega pere korraldab uhket külapidu, millest tõotab kujuneda esimene omalaadne rannaküla kogukonna festival, kuhu on oodata tuhandeid osavõtjaid.

Pereema Merle Jantson rõhutab, et nemad on vaid eestvedajad, põhitegija on ikka Lindi küla rahvas: nende sõbrad ja naabrid. Jantsonitel aga on suurürituste korraldamise-turundamise kogemus.

Jaanus ja Merle Jantson on juuripidi Pärnumaa inimesed, kelle tee teineteiseni ja seejärel naasmine kodumaakonda on olnud huvitav ja käänuline.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles