R, 8.12.2023

Orienteerumine tuleb augustis metsast linna

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Westi klubi president Sander Blehner usub, et meie noored on varsti võimelised juba põhiklassides Eesti meistrivõistlustel medaleid võitma.
Westi klubi president Sander Blehner usub, et meie noored on varsti võimelised juba põhiklassides Eesti meistrivõistlustel medaleid võitma. Foto: Erakogu

Pärnumaa orienteerumisklubi West pakub vaba aja sportlikuks veetmiseks ohtralt võimalusi nii pisipõnnidele ja plikatirtsudele kui soliidsesse ikka jõudnud pensionäridele.

“Võime uhkust tunda, et Pärnumaa vanim sarivõistlus, juba 44. aastat järjest toimuvad neljapäevakud meelitavad endiselt metsa igas eas ja sportlikus vormis inimesi,” rääkis OK Westi president Sander Blehner Pärnu Postimehele. “Peale seitse kuud kestvate neljapäevakute korraldame igal hooajal muidki põnevaid võistlusi ja meie sportlased osalevad agaralt nii kodumaistel kui rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.”

 Orienteerumisliidu võistluskalendris on kirjas, et Westi klubi korraldab augustis Eesti meistrivõistlused. Missuguseid võistlusi me kodukandis näha saame?

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles