PJK-le loositi Meistrite liigas rasked vastased

Pärnu jalgpallinaistel seisab ees raske Euroopa turnee.

FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond loositi UEFA Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiriks samasse alagruppi Rumeenia, Sloveenia ja Montenegro klubiga.

11.-18. augustini Sloveenias peetaval turniiril on pärnulannade vastasteks Olimpia UT Cluj-Napoca Rumeeniast, ŽNK Pomurje Sloveeniast ja WFC Ekonomist Montenegrost, edastas Eesti jalgpalliliit. Edasi play-off mängudele pääseb alagrupi võitja.

Kahe vastasega (WFC Ekonomist ja ŽNK Pomurje) olid pärnulannad samas alagrupis ka eelmisel aastal. Tol korral kaotati Sloveenia klubile 0:4 ja alistati Montenegro 2:1.

PJK peatreener Jüri Saar loosimisega väga rahule ei jäänud ja ütles, et eelmisest aastast tuttavad klubid ei olnud kerged vastased.

“Kõik on Balkani maadest, mis tähendab jälle kõva kuumust,“ arutles Saar. „Pomurjel on head võõrleegionärid ja mängijad on kiired, võimsad ning neil on jälle koduväljakueelis. Montenegro klubi, keda eelmisel aastal tasavägise mängu järel võitsime, on noor ja andekas klubi, kes on komplekteeritud riigi perspektiivikamatest noormängijatest. Nad olid meist nooremad, aga samas pikad ja tehnilised ning probleeme valmistasid ka nende kiirus ja söödud kaitseliini taha. Eelmine aasta päästis Elis Meetua tänu heale tõrjetööle ja väljatulekutele nii mõnegi värava."

Rääkides eesmärkidest, ütles Saar, et kindlasti ei taheta esineda kehvemini kui mullu, mil saadi alagrupis kolmas koht.

“Iseenesest oli see hea tulemus, arvestades just seda, kus ja kellega me mängisime,“ märkis Saar. „Kaotama ei lähe me ühelegi vastasele. Favoriidikoormat meil ei ole, see teeb mängu pingevabamaks ja seda kergem on mängida. Selge on see, et vastased teavad meid, oleme juba aastaid seda sarja mänginud ja nad teavad, kui kaugele oleme jõudnud. Üks väga raske ja huvitav nädal ootab meid.”

Tagasi üles