Teises liigas võit ja viik

, veebitoimetaja
Tartlased lubasid enne mängu viljandlaste värava palle täis lüüa. Tegelikult lõid kohtumise ainsa värava viljandlased. Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri 24. voorus sai Pärnu Kalevi SK võõrsil suure võidu, Vapruse duubelmeeskond tegi väravaterohke viigi.

Kalev tegi tuule alla Võru meeskonnale, kelle võrku sokutati neli palli. Kõik väravad kanti Risto Pärnati arvele.

Pärnu Vaprus II tegi Viljandimaal Soe asulas 3:3 viigi FC Tarvastuga. Poolajaks oli Vaprus ees 3:2, teisel poolajal suutis kodumeeskond viigistada.

Vapruse eest tegid skoori Ranet Lepik, Artur Ojala ja Toomas Mangusson.

Kalev tõusis võiduga turniiritabelis 42 punktiga neljandale kohale, edestades kuklasse hingavat Tarvastut ühe punktiga. Koht kõrgemal on neli punkti enam kogunud Nõmme United.

Vaprus II on turniiritabelis 29 punktiga kümnendal kohal.

Sel nädalavahetusel peetavas eelviimases voorus kohtub Vapruse duubel laupäeval Vändras Tartu HaServiga ja Kalev pühapäeval Pärnus FC Tarvastuga.