Reformierakonna esinumbrina kandideerib Pärnumaal Rein Lang

Rein Lang

FOTO: Peeter Langovits / Postimees

Seekordsetel riigikogu valimistel kandideerib justiitsminister Rein Lang esikandidaadina Pärnumaal.

„Pärnu linnas ja maakonnas on palju tublisid reformierakondlasi. Meil on selles ringkonnas rohkem potentsiaali, kui senised valimistulemused lubaksid arvata,“ ütles justiitsminister Rein Lang. „Reformierakond läheb võtma Pärnumaa ringkonnast aegade parimat valimistulemust. Annan selleks esikandidaadina maksimaalse panuse,“ lisas Lang.

„Ministrina olen seisnud selle eest, et ettevõtluse alustamine oleks lihtsam, bürokraatiat oleks vähem ja inimestel oleks turvalisem Eestis elada. Parem tulevik ja inimeste heaolu rajaneb tugevale majandusele, mis võimaldab näiteks tõsta pensione, pakkuda paremaid teenuseid peredele ja turvalisust laiemalt. Selle nimel praegune valitsus igapäevaselt tööd teebki,“ lausus Lang.

Reformierakonna Pärnu piirkondliku organisatsiooni esimehe Väino Hallikmägi sõnul tervitab ta Rein Langi kandideerimist Pärnus. „Nii suurte kogemustega ja vastutusrikkal positsioonil oleva inimese kandideerimine Pärnumaa nimekirjas tõstab kindlasti Pärnumaa väärtust,“ ütles Hallikmägi.

Tagasi üles